Ch Elya Dziwadła*PL

 

 Grupa krwi B

  Elya to Kotka o bardzo ciepłym, przyjacielskim usposobieniu. Jest członkiem naszej rodziny i bardzo się z nią liczymy. Oczywiście śpi z nami w łóżku, gdzie główkę trzyma zawsze na poduszce i miło, jeśli jest jeszcze na tej poduszce... jasiek. Przykryta kołderką zawsze "chrabąści" nam do snu.

 Jest wyjątkowo "uczłowieczona". Interesuje ją wszystko, co aktualnie wykonuje się w jej towarzystwie. Czasem sznupie łapką w mojej kosmetyczce i podkrada co ciekawsze zdobycze.

 Elya rozdaje nam całuski, bawi się z nami w "chowanego"; przynosi pluszową myszkę po to, żeby jej ją rzucić, a ta ślicznie w ząbkach ją przynosi i... jeszcze dużoooo można by opowiadać.

Ponad to ma w sobie mnóstwo kultury i zachowań prawdziwej arystokratki.

Nasza Kotka jest bardzo ładną  Devonką :-)  Ma cechy pięknego Devona Rexa: duże uszy, śliczne oczy w kształcie migdałków, owalny pyszczek, przypominający kosmitę "ET", długi ogon i co istotne: śliczne, pofalowane futerko.

 

Kocięta naszej Elyi chcemy powierzyć w dobre ręce. Ciepłe domki, pozbawione klatek i tendencji pseudo hodowlanych. Będziemy skrupulatnie weryfikować potencjalnych, przyszłych właścicieli...

 

W marcu 2013, na Międzynarodowej Wystawie w Czechach, Elcia zdobyła tytuł Championa.