Heloiza Loki Miao*PL

  • Heloiza :-*
    Heloiza :-*

Gr krwi B

HELOIZA, zwana w domu Izą, czasem Schizą jest owocem bardzo udanego "spontana" :-)

Dlaczego spontana? Już opowiadam:

Któregoś dnia zagadnął mnie kolega, w sprawie kota. Jest szczęśliwym posiadaczem Desperadoska z jednego z miotów naszej Elci i postanowił sprezentować swojemu dziadkowi również Devona. Miał nadzieję, że znajdzie w mojej hodowli jakieś wolne kocię. Akurat kociąt na wydaniu nie mieliśmy i postanowiłam pomóc koledze w poszukiwaniu kota w jakiejś zaprzyjaźnionej, domowej hodowli. Pierwsze zapytanie skierowałam do Loki Miao*PL. Hodowli, którą zawsze będę polecać :-)

Okazało się, że u "Lokosiów" czeka sobie Heloiza. Dotarło do mnie w momencie, że czeka właśnie na mnie!

Za dwa dni Iza mieszkała już z nami, a kolega nadal poszukuje kota....

I tak oto inwentarz u Druidków wzbogacił się o szaloną, energetyczną, przytulastą, piękną, rezolutną, cudowną: dziewczynkę. Pozbawioną totalnie kompleksów, zawsze pierwszą do wszystkiego, w bezustannie świetnym nastroju: psotę.

Heloiza jest niesamowita: pojawia się nagle, znikąd, z impetem... Kradnie buziaka i znika, by za chwilę wskoczyć człowiekowi na ramię, niczym papuga i każe wozić się "homosapiensem" po mieszkaniu...

Wreszcie brakująca "kropka nad i", której jednak nam brakowało, pojawiła się w naszym stadzie i cieszy nas swoją obecością każdego dnia :-)

Ośmielę się powtórzyć to, co powtarzać będę: Devony, to koty, pojawiające się w naszych domach nie przypadkiem... Mam wrażenie, że to one nas sobie wybierają...

Pozdrawiam :-D